חדרי בריחה מומלצים במרכז

חדרי בריחה מומלצים במרכז

אם אתם גרים באזור המרכז, ואתם רוצים לבחור בילוי כיפי עבור כל המשפחה, ישנם מספר חדרי בריחה מומלצים שכדאי לבקר. חדרים אלה הפכו כבר מזמן ללהיט, בעוד שהם מציעים חוויה כיפית מלאת אדרנלין וייחודית עבור כל המשפחה. אז אילו חדרי בריחה מומלצים במרכז כדאי להכיר? הנה רשימה של 5 חדרים נהדרים:

חדר בריחה בראשון לציון “אנתרקס”

כולנו כבר יודעים כי אנתרקס הוא חומר מסוכן, ויכול לגרום להתפרצות מגפה קטלנית. כדי להציל את האנושות: תצטרכו לפלס את דרככם בין חיות נגועות באנתרקס ולהילחם באנשים הרעים באמצעות יחידת חילוץ שתקימו.

חדר בריחה בראשון לציון "שרלוק הולמס"

את הבלש המשמע והמבריק כולנו מכירים, כמו גם את העוזר שלו ווטסון – שתמיד עוזר לו לפתור פשעים. חדר בריחה שרלוק הולמס מספק חוויה מדהימה עבור זוגות וקבוצות חברים, בעוד שאת הפרשייה הבאה של הבלש – אתם צריכים לפתור. באמצעות רמזים, חידות ושאלות, כמו גם פעילות יוצאת דופן, אפשר להכנס לעולמו של אחד הבלשים המפורסמים בעולם!

חדר בריחה לילדים בראשון לציון – הפרופסור המפוזר

אם אתם רוצים להגיע לחדר בריחה בראשון לציון עם ילדים, תוכלו לבחור בגרסה העדינה של המלחמה נגד אנתרקס. הפרופסור המפוזר הוא חדר בריחה לילדים, בו הילדים עוזרים לפרופסור למצוא את הנגיף של המחלה. בכך מבלים הילדים במעבדה הסודית של הפרופסור ומבצעים לא מעט משימות כדי לעזור לו להציל את העולם!

חדר בריחה מסעות גוליבר בראשון

עוד באזור המרכז, תוכלו לצאת עליכם לצאת להרפתקה בעולמו של הענק גוליבר והגמדים. בארץ הגמדים שבה שוהה הענק, תצטרכו להשיג יהלום שמשמעותי עבור גמדים ומהווה אבן חן שצריך להשיג, כדי להציל את הגמדים.

כל החדרים האלה נמצאים באזור המרכז ובעיר ראשון לציון – עיר תוססת ומלאת חיים. צאו לבילוי כיפי עם כל המשפחה, בחרו את חדר הבריחה המתאים לכם מכל, ובכך תוכלו להנות מיום כיפי ונפלא!

קראו גם על: חדר בריחה הקוסם מארץ עוץ בראשון לציון

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
דניאל זריהן

מאוורר תעשייתי – יתרונות וחסרונות

באזורי תעשייה שונים, התקנת מאווררים תעשייתיים איכותיים היא בלתי נמנעת עבור יזם מצליח. מאווררים ידועים כמביאים לתנאי העבודה הטובים ביותר על ידי ויסות זרימת האוויר.

קרא עוד»