שמלות לבנות – צנוע אבל עם סטייל

חצאיות צנועות

פריטי לבוש של בת הם לא פריטים שנבחרים באקראיות. לכל אחת מאתנו חשוב להראות לפי טעמה האישי, כל אחת חפצה לאהוב את הדמות שהיא פוגשת במראה ולחייך אליה בביטחון. ולכן כל בגד וכל שמלה צריכים להתאים לסגנון, לטעם, למבנה הגוף ועוד.

סטייל וסגנון לבוש

סטייל זו מילה שבאה להגדיר את רמת הלבוש. לבוש בסטייל מתייחס למותגים, לאופנה ולרמת האיכות. ביגוד בסטייל הוא ביגוד נחשק שרבות הן הבנות והנשים שמשלמות מכיסן סכומים גבוהים כדי לרכוש לעצמן פריטים כאלו. כמו כן הן דואגות לעדכן את המלתחה האישית על מנת לשמור על עכשוויות ועל מגוון פריטי לבוש שיאפשר להן להרכיב לוקים שונים בהתאם למטרה.

ומה עם הצניעות?

בת ישראל צריכה להיות צנועה. מה הכוונה צנועה? צניעות זו מידה שמגדירה את ההסתרה ואת הכבוד האישי של כל אחת מאתנו. כל בת וכל אישה מודעת לכך שגופה הינו רשות הפרט, ואין סיבה להבליט את עצמה ולגרום לאחרים להביט בה ולהתפעל מהמראה שלה. כי כל כבודה של בת מלך הוא בפנים, בהצנע ובהסתר. הדגשת קווי הגוף וחשיפת אזורים שאמורים להיות מוצנעים הם מעשים חמורים שאינם עולים בקנה אחד עם דרך התורה וחייה של בת יהודייה.

יופי וסטייל בלבוש הצנוע

אך אין לטעות, גם בת צנועה יכולה להתלבש בסטייל עם שמלות וחצאיות צנועות. אין קשר בין היופי, בין איכות השמלה והטעם האישי לענייני צניעות. שמלה צנועה יכולה להיות שמלה מקסימה, מחמיאה וגם שמלה בסטייל. כל בת ישראל הינה בת של מלך והמראה שלה אמור להיות מטופח, מושקע ואפילו בסטייל. וכל זאת בהתאם לכללי הצניעות ולשמירה על הכללים שמגדירים כיצד צריכה בת ישראל להראות ברשות הרבים.

בדקו את קולקציית שמלות הנשים בכתובת זו

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

שעונים מעוצבים 

עם כניסת הטלפונים החכמים לחיינו, רבים ויתרו על שעוני היד, אבל שעונים לבית עדיין נחשבים למוצר חובה חשוב וחיוני, המשלב גם דקורציה במיטבה. אז איזה

קרא עוד»