שעונים לגברים המתאימים לכל סגנון לבוש 

wristwatch-153577_640

עולם השעונים לגברים הוא מגוון מאוד וניתן למצוא שעונים מסוגי סטייל שונים: החל משעונים ספורטיביים בולטים, ועד לשעוני זהב יוקרתיים. 

אנלוגי – כן או לא

השאלה המסורתית היא האם לענוד שעון אנלוגי או שעון דיגיטלי. שעון היד הדיגיטליים מראים את השעה ע"ג מסך עם ספרות מתחלפות ושעוני היד האנלוגיים מציגים את השעה באמצעות המחוגים. במידה ואתם מתקשים להחליט תוכלו לרכוש שעון המשלב את שתי האופציות. שעון יד לגבר אנלוגי לרוב נתפס כשעון שהוא קלאסי-יוקרתי, לעומת שעון אנלוגי שנתפס יותר כשעון ספורטיבי-יומיומי. חשוב גם לשים לב שלא לכל אחד יהיה נוח להשתמש בשעון אנלוגי, ולכן חשוב לבחור את העיצוב המתאים אחרי שבחרנו את סוג השעון המועדף.

לשעות הבוקר או לבילוי בערב

אלמנט נוסף בבחירת השעון הוא הצורך, גם בהתאם לסגנון הלבוש. האם מדובר בשעון שלא יורד מהיד וילווה את מי שעונד אותו גם בשעות העבודה במשרד ובפגישות, וגם בשעות הערב ובאירועים, או שהשימוש הוא ספציפי ולא לכל אורך היום. שעוני כרב לגברים, ככלל, הם שעונים עם מראה יוקרתי יותר ובוהק, ושעוני יום לגברים הם קלאסיים יותר. כמובן שתוכלו למצוא שעונים לגברים שהם מאוד יוקרתיים ומתאימים לפגישות וכנסים. לקריאה בנושא שעוני כסף לגברים

חשוב לבדוק – לפני שרוכשים שעונים לגברים 

בדקו האם השעון עמיד למים ולרטיבות. שעון שלא עמיד למים יכול תוך שנייה להתקלקל מבלי משים לב. עוד אלמנט שחשוב לחלק מאיתנו הוא עד כמה השעון מדויק מבחינת חלקי השניות. במידה והדיוק במרה כזו חשוב לכם הקפידו לבדוק מראש את פונקציות השעון ורק לאחר מכן את העיצוב האהוב עליכם.

שעון איכותי ישמש את הגבר לזמן רב, ולכן חשוב לבחור שעון איכותי ועמיד. מידע נוסף באתר כריסטיאן פול

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

שעונים מעוצבים 

עם כניסת הטלפונים החכמים לחיינו, רבים ויתרו על שעוני היד, אבל שעונים לבית עדיין נחשבים למוצר חובה חשוב וחיוני, המשלב גם דקורציה במיטבה. אז איזה

קרא עוד»