עיסוי לנשים בהריון – האם זה מסוכן?

עיסוי לנשים בהריון - האם זה מסוכן?

עיסוי זה דבר טוב לכל אחד כמובן בתנאי שהעיסוי נעשה בצורה הנכונה מתוך זהירות ועדינות. העיסוי שנעשה בהתאם למצב הרפואי של האדם ובהתחשב במצבו באותו זמן, יהיה עיסוי יעיל שיתרום הן מבחינת איכות החיים של המטופל והוא אף יוביל לפתרונות שונים אשר עבורם עשו את העיסוי.

כך למשל אנשים שסובלים משרירים תפוסים, אנשים הסובלים מכאבי גב, אנשים המתמודדים עם כאבי רגליים או כל כאב פיזי אחר, מוצאים מענה איכותי ויעיל במיוחד בעזרת עיסויים כאלו

עיסוי טוב זה עיסוי מתאים

חשוב לציין כי יש להתאים את סוג העיסוי בהתאם למטרות כמו גם בהתחשב במצב הרפואי של המטופל אשר בא לבקש את העיסוי.

לא כל עיסוי שמתאים לילד הסובל מבעיות או מדלקות אוזניים חוזרות ונשנות יוכל להתאים גם לאדם מבוגר שהוא גם חול לב. כך גם אי אפשר לבצע את אותו סוג של עיסוי שמתאים לספורטאי ולהעתיק אותו כמו שהוא על אישה בהיריון.

לכל אחד יש את העיסוי שמתאים לו ולכל אחד יש להעניק את הטיפול הכי טוב עבורו. 

איך מבצעים עיסוי לנשים בהיריון?

חשוב להגדיר ולדעת בבירור כי היריון זו לא מחלה. אישה בהיריון היא לא אישה מוגבלת והיא גם לא במצב בעייתי. היריון זהו תהליך טבעי ואפילו בריא לחלוטין. אך ברור כי עיסוי שלא יתבצע בצורה הנכונה עלול חלילה לפגוע בהיריון. הוא עשוי להשפיע על האישה ולהוביל לצירים מוקדמים הוא עלול לפגוע חלילה בעובר ובמקרים של תחיל היריון העיסוי עלול לגרום להפלה וסיום ההיריון.

אך אם העיסוי נעשה בצורה הנכונה, הרי שהוא רק יתרום ויועיל ויתרום לאישה מכל הבחינות. הוא ירגיע אותה לקראת הלידה וישחרר ממתחים.

מעוניינים בשיעורי יוגה מרגיעים? קראו כאן מידע נוסף על הנושא.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

שעונים מעוצבים 

עם כניסת הטלפונים החכמים לחיינו, רבים ויתרו על שעוני היד, אבל שעונים לבית עדיין נחשבים למוצר חובה חשוב וחיוני, המשלב גם דקורציה במיטבה. אז איזה

קרא עוד»