האם קיים מחירון שיש אחיד?

מחירון שיש

לכל חפץ בעולם ולכל פריט אותו נרצה ובו נחשוק, יהיה מחיר מסוים אך לא קבוע. כך גם בכל מה שקשור לשיש לבית ולמטבח, אין באמת מחיר אחיד וקבוע אך כן ישנו מחיר משוערך בכל שיש ואבן וכך ניתן לתכנן בניה משיש מסוים.

האם קיים מחירון שיש אחיד? |

אם ניקח את מחירון שיש בעולם, כדאי להתחיל דווקא עם אבן קיסר הישראלית. "אבן קיסר" היא חברה ישראלית בקנה מידה עולמי. חברה זו מייצרת משטחי שיש סינטטיים, (כלומר – שיש שאינו באמת קיים בטבע אלא נבנה בצורה ייחודית בחברה) אשר מורכבים מדבקים פולימרים.

המשטחים והשיש של אבן קיסר הם הנפוצים ביותר בשוק המטבחים בארץ, זאת בעקבות מגוון רחב של גוונים ועמידות גבוהה באופן יחסי בפני נזקים שבאים בעיקר בסביבת מטבח אך לא רק.

האם זה רעיון טוב לבנות אי במטבח? |

בין אם אתם מחפשים מקום אחסון נוסף, ובין אם אתם אוהבים את הרעיון שיש מקומות ישיבה נוספים במטבח שלכם, אי למטבח עשוי להיות כמו הפתרון המושלם לצרכים שלכם.

אחת השאלות הראשונות שעליכם לשאול את עצמכם, כאשר אתם שוקלים להתקין אי במטבח שלכם הוא, האם יש בשבילו מקום?! איים הם אידיאליים למטבחים גדולים ויכולים לעזור להפוך אותם למרחב חברתי נהדר.

זה לא המקרה במטבחים קטנים שבהם שטח העבודה הנוסף עשוי לגרום לחדר להיות צפוף יותר. זכור כי באופן אידיאלי, צריך להיות מקום פנוי בין מטר למטר וחצי לפחות, ברחבי האי. זה חשוב במיוחד אם אתם מתכוונים להשתמש באי כמשטח עבודה.

האם אתה יכול להרשות לעצמך אי במטבח? |

איי מטבח יכולים להיות יקרים, במיוחד אם יש לכם כיור, כיריים או שקעים חשמליים מובנים. עליכם לאזן בין חלומותיכם לאי מול המציאות הפיננסית שלכם. אם אתם עם תקציב מצומצם, עדיף שתבחרו במקום – שולחן מטבח.

כיצד אי ישפיע על הפונקציונליות במטבח? |

האזור שבין הכיור, הכיריים והמקרר ידוע כמשולש העבודה. אינך רוצה שהאזור הזה יושפע לרעה מכיוון שאתה צריך להיות מסוגל להסתובב בחופשיות בזמן שאתה עובד במטבח. לא כדאי להתקין אי אם זה ישפיע לרעה על האזור הזה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מבחר שטיחים לסלון
משפחה
דניאל זריהן

5 יתרונות בשטיחים בבית

לשטיחים בבית יש תפקידים רבים והמרכזי שבהם הוא ליצור אווירה ביתית וחמימה ותחושה נעימה ביותר, בכל מקום שבו הם ממוקמים. יתרונות של שטיחים בבית השטיחים

קרא עוד»