קידום אתרים בינלאומי למי שמחפש טראפיק אמיתי

קידום אתרים בינלאומי

קידום אתרים אורגני היא אחת הטכניקות המובילות בעולם הפרסום באינטרנט. היא תורמת לא רק להבאת תנועה רבה לאתר אלא גם למוניטין ולמיתוג של העסק. להוביל בתוצאות החיפוש בגוגל היום הוא דבר שממצב את העסק כחברה מובילה בתחומה. רבים רודפים אחר התוצאות הראשונות בגוגל ונוטים לחשוב כי השוק הישראלי הוא כל שקיים בעולם הזה. אלה שפותחים את העיניים ורואים הזדמנויות חדשות לשווק ולקדם את העסק, שירותיו ומוצרים גם מעבר לים – יכולים לגלות עולם חדש ואינסופי של לקוחות. קידום אתרים בינלאומי הוא אתגר גדול יותר מאשר קידום בישראל אבל הוא גם טראפיק אמיתי שאתם עדיין לא מסוגלים לדמיין אותו במספרים.

איך להרוויח באמת מקידום אורגני?

אחד הדברים העיקריים שמעניק לנו הקידום אורגני וככל הנראה הדבר הראשון שלשמו אנו משקיעים בכלל בקידום אורגני הוא נושא התנועה. אנו משקיעים כדי להביא תנועה אורגנית לאתר שלנו כדי שהתנועה הזו תהפוך לאורך הזמן ללקוחות. הבעיה מתחילה כאשר יש תחרות גבוהה מידי או מקדם אתרים שהוא לא מספיק מנוסה או מקצועי ולא יכול להוביל אותנו לתוצאות הנדרשות. במקרה כזה נדרש מקדם מקצועי ומנוסה יותר, עם יותר קשרים, כלים וניסיון שידע מה לעשות ואיך לקדם אתכם.

מה לגבי קידום אתרים בינלאומי?

אם יש לכם אפשרות לתרגם את האתר שלכם לאנגלית ולהציע את השירותים או המוצרים שלכם לקהל בחו"ל אז אתם חייבים לעשות זאת. מיליארדי אנשים גולשים באינטרנט מדי יום ברחבי העולם ורבים מהם יכולים להיות לקוחות שלכם. כדי להגיע אליהם תצטרכו מקדם טוב שיקדם אתכם בגזרה הבינלאומית שהיא הרבה יותר תחרותית מאשר בישראל. מצד שני יש לה את המעלות שלה וזו התנועה הרבה יותר. אם יש לכם מוצרים דיגיטליים, שירותי ייעוץ, מוצרים פיזיים שאתם יכולים לשלוח לחו"ל או כל מוצר או שירות בסגנון הזה – הרי שכדאי לשחק גם במגרש המשחקים הבינלאומי ולהביא לקוחות מחו"ל.

אז למי שמחפש טראפיק אמיתי, הרבה יותר מזה הקיים בישראל, מוזמנים ליצור אתנו קשר באתר https://killermedia.co.il/ או בטלפון ונשמח לתת לכם שירותי קידום בינלאומיים ברמה הגבוהה ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
דניאל זריהן

מאוורר תעשייתי – יתרונות וחסרונות

באזורי תעשייה שונים, התקנת מאווררים תעשייתיים איכותיים היא בלתי נמנעת עבור יזם מצליח. מאווררים ידועים כמביאים לתנאי העבודה הטובים ביותר על ידי ויסות זרימת האוויר.

קרא עוד»