איך מתחילים עם בחורה? טיפים מנצחים

איך להתחיל עם בחורה

"איך להתחיל עם בחורה.." נראה שכל גבר מתישהו שואל את השאלה הזו בכל פעם שהוא יוצא למועדון או לבר השכונתי. במאמר זה ננשה להסביר איך עושים את זה ועוד כמה טיפים שכדאי להשתמש בהם לפני הדייט הראשון.

איך מתחילים עם בחורה? טיפים מנצחים |

הטיפים הראשונים נועדו בעיקר לבחור הגבר הצעיר, כדי שיידע איך לעשות את זה הכי יפה ונכון שאפשר. בואו נבדוק את האפשרויות הקיימות ואולי, בפעם הבאה שאתם יוצאים לבר או מועדון, תדעו כיצד לעשות את זה בצורה הטובה ביותר.

איך להתחיל עם בחורה – מועדונים

המועדון הוא אחד מהמקומות היותר מעניינים שבהם ניתן להרשים בחורות ואף רצוי מאוד. למועדון מגיעים כולם משוחררים מאוד ו"מוכנים מהבית", למצב שגבר כזה או אחר יזמין את הבנות לדרינק חמוד או קוקטייל קסום.

איך להתחיל עם בחורות בברים

זה אולי לא המקום שאליו הולכים כדי להתחיל עם הבלונדינית התורנים, אך שלא כמו במועדון, האווירה בבר צריכה להיות קצת שונה ממועדון למשל. בין אם אתם גברברים בתחילת דרככם לבין אם מבוגרים יותר ומנוסים, בבר, השתדלו להיות נינוחים יותר ולא "להידבק" מידי.

בחורות לא אוהבות שמשגעים אותן יותר מידי בהצקות ושאלות כשהן באים למקום שקו ונינוח שכזה. תהיו חכמים ונסו דרכים יצירתיות.

להתחיל עם בחורה ברחוב

ישנם כמה שיטות שאותן כדאי לאמץ כשבאים להתחיל עם בחורה. אם זה קורה ברחוב, אתם תצטרכו להיות ממוקדים יותר ולנסות לתמצת את כל המאמרים והמילים שאתם רוצים לומר לה לכמה מילים בודדות. 

זה אמנם לא מבטים לכם כלום, אך זה עדיף מאשר לנסות לנאום באמצע הרחוב כאילו שיש לה זמן לזה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מבחר שטיחים לסלון
משפחה
דניאל זריהן

5 יתרונות בשטיחים בבית

לשטיחים בבית יש תפקידים רבים והמרכזי שבהם הוא ליצור אווירה ביתית וחמימה ותחושה נעימה ביותר, בכל מקום שבו הם ממוקמים. יתרונות של שטיחים בבית השטיחים

קרא עוד»