איך תתאימו אי למטבח?

שיש למטבח מבית ניר צבי

אחד מהאובייקטים העיצוביים יותר שקיימים במטבחים הוא האי במטבח. האי, הוא משטח גדול שעשוי שיש וממוקם במרכז המטבח. בעבר שימש האי כמשטח עבודה בלבד ולעיתים גם כדלפק לארוחה. בשנים האחרונות, הפך האי במטבח למקום שימושי בהרבה. ניתן להתקין מתחתיו ארונות נגררים ומגירות ואף תאים לתליית כלי מטבח שונים.

משפצים את המטבח שלכם ומתעניינים באי למטבח מבית שיש ניר צבי? אנו כאן כדי לסייע לכם לעשות את הבחירה המוצלחת ביותר ולהתאים עבור המטבח שלכם את האי הכי מושלם ועדכני שקיים.

התאמת אי למטבח – איך עושים את זה?

בזמן שמתכננים שילוב של אי במטבח חדש ובמיוחד במטבח קיים, יש לשים לב למספר נקודות חשובות ועיקריות. אלה לא רק יסייעו לכם לעשות את הבחירה המיטבית, אלא גם יבטיחו שתוכלו ליהנות מהאי במהלך השנים הבאות – 

– שימו לב לשטח שיש לכם עבורו – 

לפני הכול, יש למדוד את השטח שיש לכם עבור האי. נכון שהוא מהווה אלמנט מרכזי במטבח ואף מרשים מאוד, אך אסור לשכוח כי במידה ותעשו אותו יותר מידי גדול הוא עלול לגרום למטבח שלכם להיראות צפוף וקטן ממה שהוא באמת.

– בחירת גודל ועומק נוחים לעבודה – 

בעת קביעת עומקו של האי, חשוב לשים לב ולקחת בחשבון את תנועת האנשים שקיימת במטבח. כלומר, יש לבדוק שהוא לא חוסם את המעברים בחדר או את הגישה למקומות שונים כמו ארונות, מקרר, תנור ועוד.

– התאימו את העיצוב של האי לעיצוב המטבח – 

אחרי כל המדידות והבדיקות, אל תשכחו להתאים את העיצוב של האי לעיצוב השולט במטבח שלכם,ראו דוגמא. זכרו שהאי הינו אלמנט מרכזי מאוד במטבח שלכם ולכן חשוב במיוחד להקפיד על התאמה חזותית מושלמת לשאר האלמנטים והרהיטים שקיימים במטבח.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

תכשיר ביתי לעור הפנים
Blog
דניאל זריהן

טיפוח העור רק לנשים?!

טיפוח העור רק לנשים זה דבר שקרה בעבר. במציאות העכשווית גם גברים רבים מגיעים לטיפול בעור שלהם באופן רציף וקבוע.  טיפוח העור לגברים  גברים רבים

קרא עוד»