איך להבדיל בין כורסת טלוויזיה מעור לחיקוי עור

איך להבדיל בין כורסת טלוויזיה מעור לחיקוי עור

עד לפני זמן לא רב, היו כל כורסאות הטלוויזיה בעלות ריפוד מבד. אך לאחרונה, נעשו כורסאות העור פופולאריות מאוד והרבה אנשים מעדיפים אותן על פני כורסאות הטלוויזיה בעלות ריפוד הבד. ועל כן, מתלבטים אנשים רבים האם יש צורך לקנות כורסת טלוויזיה מעור אמיתי או שאין צורך לשלם מחיר כל כך גבוה וניתן להסתפק גם בכורסת טלוויזיה מחיקוי עור.

כאשר רוכשים כורסת טלוויזיה מעור, חשוב לדעת כי ישנם מספר הבדלים בין כורסאות טלוויזיה מעור אמיתי לבין כאלה שמרופדות בעור סינטטי. כמובן שלכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות אשר חשוב לשים לב אליהם בעת בחירת הכורסא.

כורסת טלוויזיה בעלת מראה איכותי ויוקרתי

במידה ואתם מסוג האנשים אשר חשוב להם כי מראה הסלון הביתי יהיה יוקרתי ככל האפשר, עליכם לבחור בכורסת טלוויזיה מעור אמיתי. עור אמיתי נראה איכותי יותר וכמובן משווה מראה יוקרתי לא רק לכורסת הטלוויזיה, אלא גם לכל חלל החדר. כמו כן, כורסת טלוויזיה מעור אמיתי היא נוחה יותר מאשר כורסא מחיקוי עור. כל אלה ועוד, גורמים לכורסאות מעור אמיתי להיות יקרות בהרבה מכורסאות בעלות ריפוד דמוי עור.

עור אמיתי = חומר נושם

בשל העובדה כי עור אמיתי הוא חומר טבעי, הוא גם חומר נושם. בשונה מחיקוי העור שהוא חומר סינטטי וכמובן לא מאפשר זרימת אוויר דרכו. אז אם אתם מהאנשים שמזיעים הרבה, נמליץ לכם לבחור בכורסת טלוויזיה מעור אמיתי על אף המחיר הגבוה כדי שתוכלו ליהנות מחוויית צפייה מענגת ללא הרגשה של אי נוחות.

כורסת טלוויזיה מעור סינטטי לעומת כורסא מעור אמיתי

למרות החסרונות של חיקויי העור, יש להם כן יתרון אחד על פני העור האמיתי והוא תוחלת החיים. העור הסינטטי אינו דורש תחזוקה רבה, הצבע שלו לא דוהה גם לאחר זמן ולא נוצרים בו סדקים. על כן, יהיו אנשים רבים שכן יעדיפו לרכוש כורסת טלוויזיה מעור סינטטי על פני כורסא מעור אמיתי. מלבד זאת, גם המחיר הנמוך יותר יכול להוות פיתוי לאנשים שאין להם יכולת לשלם סכומים גבוהים על כורסאות טלוויזיה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מבחר שטיחים לסלון
משפחה
דניאל זריהן

5 יתרונות בשטיחים בבית

לשטיחים בבית יש תפקידים רבים והמרכזי שבהם הוא ליצור אווירה ביתית וחמימה ותחושה נעימה ביותר, בכל מקום שבו הם ממוקמים. יתרונות של שטיחים בבית השטיחים

קרא עוד»