איך בוחרים מזרון לחדר השינה שלכם

מזרונים איכותיים

חוויית השינה נמדדת לא רק על בסיס החדר המעוצב או צבע הרהיטים וכמותם אלא בעיקר על פי איכות המזרון שעל גבי המיטה. מזרון לחדר שינה חייב להיות איכותי ומפנק, כזה שיהיה נעים להיזכר ממנו במהלך היום ולהשתרע עליו בנוחות בסיומו. על מנת שהוא אכן יהיה כזה, יש לבחור אותו בצורה נכונה ולהתאים אותו במדויק לצרכים של אלה שהוא אמור לשרת אותם.

מזרונים איכותיים ניתן למצוא באתר מפעלי טום tomitot

לנסות אותו על הגוף

כאשר מגיעים לחנות מזרנים, אפשר ללכת לאיבוד בקלות רבה. שוק המזרונים הוא גדול מאוד ומכיל סוגים שונים של מזרונים – קשים, רכים, אורתופדיים, עם קפיצים או בלי וכמובן ממגוון חברות שונות. על כן לפני שאנשי המכירות מתחילים לבלבל את השכל ולשכנע לרכוש מזרון מסוים, כדאי מאוד לנסות אותם על הגוף. כן, כן, פשוט להישכב על המזרונים בחנות ולנסות אותם אחד, אחד. כך ניתן לוודא כי המזרון הנבחר יהיה הכי נוח.

רך, קשה או בין לבין

כאמור, ישנם סוגים שונים של מזרונים איכותיים, כאשר ההבדל המהותי ביותר שקיים בניהם הוא מידת הקושי והצפיפות שלהם. אין המלצה גורפת של מזרון בדרגת קושי כזו או אחרת אלא כל אחד יכול לבחור מה הוא הכי אוהב ומה מתאים לתנוחת השינה המועדפת עליו. כך לדוגמא, אחד שאוהב לישון על הגב, יעדיף מזרון קשיח יותר מאשר אדם שישן על הבטן. כמו כן, ישנם אנשים שאוהבים "לטבוע" במזרון רך ויש כאלה שמעדיפים מזרון בדרגת קושי גבוהה יותר.

כמה אנשים אמורים לישון עליו?

גם כמות האנשים שעתידים לישון על המזרון אמורה להשפיע בזמן הבחירה. כך שבמידה ומדובר במזרון לחדר שינה, סביר להניח שהוא ישמש את שני בני הזוג. על כן, חשוב שהוא יתאים לשימוש של יותר מאדם אחד בו זמנית. בנוסף לכך, כאשר בוחרים מזרון זוגי לחדר שינה, חשוב לזכור שיש להתחשב גם בהעדפותיו של בן הזוג. ולכן מומלץ לרכוש אותו יחד כאשר שני בני הזוג נוכחים ויכולים לבדוק ולהחליט יחד איזה מזרון הכי מתאים עבור חדר השינה שלהם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מבחר שטיחים לסלון
משפחה
דניאל זריהן

5 יתרונות בשטיחים בבית

לשטיחים בבית יש תפקידים רבים והמרכזי שבהם הוא ליצור אווירה ביתית וחמימה ותחושה נעימה ביותר, בכל מקום שבו הם ממוקמים. יתרונות של שטיחים בבית השטיחים

קרא עוד»