איך בוחרים כלוב הטסה לכלב?

איך בוחרים כלוב הטסה לכלב?

כאשר אנו נוסעים לחול לטיול ארוך, יוצאים לרילוקיישן, או אפילו טסים עבור חופשה משפחתית או זוגית נעימה – אנו רוצים שהחברים הטובים שלנו, יהיו בידיים טובות. לכן אנו לוקחים את הכלבים שלנו איתנו אל היעד, ולא מותירים אותם מאחור. בכך אנו מגלים כי הטסה של כלב לחו"ל דורשת פרוצדורה בארץ ובחו"ל, כמו גם בחירת כלוב מתאים בו ישהה הכלב בזמן הטיסה אל היעד שישמש כמו תחליף מלונה לכלב שנעים לשהות בו.

כיום, ישנן טיסות מסחריות שמקנות את היכולת להעלות את הכלב או החתול אל המטוס בתוך הכלוב, בעוד שבכך הוא יכול לשהות עם הבעלים במחלקת הנוסעים. עם זאת, ישנן טיסות בהן הכלב יאלץ לבלות את שעות הטיסה בבטן המטוס. לכן חשוב לדעת כיצד בוחרים את הכלוב הנוח והמתאים מכל.

מה זה בכלל כלוב טיסה?

'כלוב טיסה' הוא בעצם קופסא מעוצבת שתוכננה על מנת לאפשר מקום סגור ומאוורר לכלב בו הוא יכול לשבת, לעמוד, לאכול, לנוח ולישון. הכלוב חייב להיות בגודל הנכון ובאיכות הגבוהה ביותר כדי שלא יהיו עמו תקלות, וכדי שהוא יהיה אטרקטיבי ונוח עבור כלבכם.

אז כיצד בוחרים כלוב טיסה? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בעת הבחירה:

איכות – רצוי לעולם לא להתפשר על איכות! נסו לחפש המלצות באינטרנט על מוצרים לבעלי חיים טובים ואיכותיים, ובדקו כי הכלוב עומד בתווי התקן ותנאי הבטיחות האירופאיים.

התאמה – וודאו כי הכלוב מתאים לכלב שלכם ותואם את גודלו. כלבים מוגדרים כ:ננסיים, קטנים, בינוניים, בינוניים גדולים, גדולים וענקיים. בצעו התאמה של סוג הכלוב לפי הגודל של הכלב, בזמן שיש לבחור כלוב בו הוא יכול לזוז בצורה נוחה.

פרקטיות – שימו לב כי אתם בוחרים כלוב פרקטי, נוח לנשיאה וכזה שיש לו מערכת נעילה לביטחון הכלב. וודאו כי הכלוב ניתן לפירוק ונוח לשהייה. עוד יש לבחור מוצר שמותאם להובלת כלבים בשדה התעופה, לנשיאה ביד ולכל מטרה אחרת שתתאים לנוחות מרבית.

באמצעות מתן תשומת לב לכל אלה, תוכלו להעניק לכלב מקסימום נוחות בעת טיסה לחופשה או בעת מעבר לחו"ל.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מבחר שטיחים לסלון
משפחה
דניאל זריהן

5 יתרונות בשטיחים בבית

לשטיחים בבית יש תפקידים רבים והמרכזי שבהם הוא ליצור אווירה ביתית וחמימה ותחושה נעימה ביותר, בכל מקום שבו הם ממוקמים. יתרונות של שטיחים בבית השטיחים

קרא עוד»