איך מתחילים להתאמן על גלישת לונגבורד?

גלשן איזון2

לא מעט גולשים בתחילת דרכם או אפילו לא בתחילת דרכם, מוצאים את עצמם בים חותרים בכל הכח לעבר גל כלשהו ולא מצליחים לתפוס אותו. או במקרה אחר, גולש אחר לקח אותו לפניהם. כמו כן, לא מעט מהם תופסים את הגל מאוחר מאוד ולא נותר להם יותר מדי זמן על הגל. לכן, אם אתם רוכבים על שורטבורד ואתם מעוניינים לגלוש בצורה איכותית ומהנה יותר, כדאי מאוד שתכירו את הלונגבורד. על אף שמדובר על גלשן שיש צורך להסתגל על הגלישה שבו וללמוד כיצד להתאמן עליו באופן ספציפי, זה בהחלט שווה את זה.

למה לגלוש על לונגבורד?

על אף שלא מעט גולשים הולכים דווקא על השורטבורד, חשוב מאוד לדעת שהלונגבורד משמש בצורה טובה יותר לצורך גלישה ובייחוד בישראל שבה גובה הגלים בים הינו עד 60 ס"מ. מכיוון שמדובר על גלים קצרים, היכולת לתפוס אותם עם שורטבורד היא מורכבת יותר או מוגבלת יותר. כמו כן, עם השורטבורד, התפיסה של הגל מאוחרת והזמן האיכותי על הגל מצטמצם באופן ניכר ועל כן, אין ספק שבכדי להאריך את הזמן האיכותי על הגל כדאי להחליף את השורטבורד בלונגבורד. הלונגבורד מאפשר לכל גולש להתגבר ולגשר על כל תנאי גל, מסתכלים באשר יהיו.

איך מתחילים להתאמן על גלישת לונגבורד?

אם אתם מעוניינים להתחיל להתאמן על גלישה בלונגבורד, קודם כל חשוב שתרכשו לונגבורד שמתאים לכם מכל הבחינות. לאחר מכן, תוכלו ללמוד ממורים מקצועיים בתחום או שפשוט תוכלו ללמוד טכניקות שונות מגולשים בים או באינטרנט. הדבר החשוב ביותר בסופו של דבר הוא הגלשן שלכם וכאשר אתם בוחרים בלונגבורד, אין דבר נוח וטוב יותר מלהתאמן עליו.

מחפשים חנות גלשנים איכותית?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

צילום מוצרים
Blog
משה יצחקוב

למה חשוב להשקיע בצילום מוצרים?

יניב ודורית הם זוג ממוצע הגרים באזור הצפון. השניים אוהבים לרכוש מוצרים באינטרנט, להשוות מחירים בלחיצת כפתור, למצוא מבצעים טובים ולבצע הזמנה בנינוחות מהמיטה בבית

קרא עוד»