5 גאדג׳טים שאתה חייב בבית שלך

גאדג'טים לבית

אם בעבר רוב האנשים היו חוזרים הביתה בסיומו של יום עבודה ארוך ומתיש, מתיישבים מול הקמין ונהנים פשוט להתבונן באש תוך כדי אכילת ארוחה חמה ומשביעה, הרי שהיום החיים נראים אחרת לחלוטין. רוב האנשים לא יכולים לשרוד ללא המחשב, הסמארטפון והגאדג׳טים השונים שלהם, אשר הופכים את כל הסביבה הביתית למעניינת ומרתקת יותר.

5 גאדג׳טים שפשוט לא ניתן לוותר עליהם

  1. רמקול סיבים אופטיים – נחשב לאחד הגאדג׳טים המיוחדים ביותר, אשר מוסיף יופי וייחוד לכל חדר. לא חייבים להיות חובבי מוסיקה מושבעים, כדי ליהנות מהרמקול המיוחד הזה. מדובר על רמקול שעובד על התקן בלוטות', לכן ניתן להתחבר אליו באמצעות הטאבלט, הסמארטפון או אפילו הטלוויזיה. ניתן לשמוע בעזרתו כל סוג של מוסיקה, וליהנות על הדרך ממנורה מרהיבה המחליפה צבעים בקצב המוסיקה.
  2. משטח טעינה אלחוטי – אנחנו חיים ביום העידן המודרני, בו כל אחד מחזיק בבית לפחות סמארטפון אחד וטאבלט אחד, אך כאשר מדובר על משפחה, כמות המכשירים הינה הרבה יותר גבוהה. הדרך הפשוטה והקלה ביותר להטעין את כולם ביחד, היא באמצעות משטח הטענה איכותי ומקצועי. ניתן להניח את המשטח על כל שולחן ולהשתמש בו לצורך הטענה אלחוטית של כל סמארטפון וכל טאבלט הקיים היום בשוק.
  3. מוט סלפי – נחשב לאחד הפריטים שכל אחד חייב בבית, על מנת להבטיח לעצמו את הסלפי המושלם. אנחנו חיים היום בעידן שבו נהוג להעלות לפחות תמונה אחת ביום לאחת הרשתות החברתיות, ואין שום ספק כי באמצעות מוט הסלפי תוכלי להגיע לזוויות המושלמות והמעניינות ביותר.
  4. רמקול בלוטות' לאמבטיה – אין כמו להתקלח בזמן שאתם שומעים מוסיקה ושרים בקולי קולות. זהו הזמן האידיאלי לנקות את הראש, לשחרר את כל הטרדות והדאגות וליהנות מהשקט והשלווה שהמוסיקה בתוספת לזרם חזק של מים חמים יכולים להעניק לכם. רמקול איכותי שעמיד במים, יכול להפוך את היום שלכם לנעים ומהנה יותר.
  5. אוזניות בלוטות' המשלבות רדיו ונגן אמ.פי.3 – אלו האוזניות האידיאליות שכל אחד חייב להחזיק בבית, כדי ליהנות ממוסיקה טובה או תוכנית רדיו איכותית, למרות הצעקות של הילדים.

אולי יעניין אתכם גם: מתנות לועדי עובדים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

תכשיר ביתי לעור הפנים
Blog
דניאל זריהן

טיפוח העור רק לנשים?!

טיפוח העור רק לנשים זה דבר שקרה בעבר. במציאות העכשווית גם גברים רבים מגיעים לטיפול בעור שלהם באופן רציף וקבוע.  טיפוח העור לגברים  גברים רבים

קרא עוד»