למי מתאים דובי ענק?

דובי ענק

כולנו מכירים את האירועים והחגיגות שמשלבים בהם דובי ענק כדי לתת טעם מעניין לאירוע. דובי ענק מתאים כמובן גם לימי הולדת, לימי כיף ואירועים בהם משתתפים ילדים וסתם כמתנה לחבר או חברה.

למי מתאים דובי ענק? 

ישנו רעיון מתוק להביא לאירוע דובי ענק, כזה שנרצה שכולם יסתכלו עליו ויהיה לו מלא פרווה מכל מיני צבעים ויהיה נחמד לגעת בו ולחבק אותו. דובי הוא מוצר מושלם עבור כל אחד שרוצה להנות עם דובי פרוותי גדול ורב גוני.

אם הגעתם למצב שכבר אין לכם עם מי לשחק, הזמנת דובי ענק זה פתרון נהדר! רכשו דובי פרווה גדול ומתוק והקריבו אותו אליכם והתכרבלו איתו בשעות הקרות בימי החורף.

דובי משחק – תכונות 

תכונות שצריכות להיות לדובי פרוותי ענק? זו שאלה שצריך להפנות לכולם, מה שאומר שהוא צריך להיות רב תכליתי במיוחד. 

הדובי הטוב ביותר צריך להיות גם רך מספיק, כדי שיהיה אפשר להתכרבל אתו, אך אטרקטיבי מספיק גם כדי להציג אותו לחברים ובני משפחה.

דובי שכולם רוצים 

הדובון הזה שכולם רוצים שיהיה להם, הוא בן לוויה ו"שיח" נהדר, בזכות הפרווה המעורפלת המשובחת שלו. 

הוא גם מייצר כמעין תצוגה המושך את העין, בזכות קשת המשובץ תפירה מגוונת על ראשו. קנו לעצמכם אחד כזה – או כמתנה נהדרת לכל ילד או אפילו עבור מי שכבר מבוגר מיוחד.

מה כל כך מעניין בדובי ענקי? 

דובי הוא אחד הצעצועים שיותר נחמד לשחק איתם בחיים. הוא אמנם לא נושם ולא מדבר, לא קופץ ולא מרקד, לא הולך לשירותים ולא מתרחץ, לא רץ ואפילו לא עונה כשצועקים לעברו. טוב, אולי זו באמת אחת הסיבות, מדוע אנשים אוהבים דובי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
דניאל זריהן

מאוורר תעשייתי – יתרונות וחסרונות

באזורי תעשייה שונים, התקנת מאווררים תעשייתיים איכותיים היא בלתי נמנעת עבור יזם מצליח. מאווררים ידועים כמביאים לתנאי העבודה הטובים ביותר על ידי ויסות זרימת האוויר.

קרא עוד»