עיצוב גבות בשיטת השערה- מה המחיר? מה עושים בטיפול?

eyes-161265_640

תהליכי איפור קבוע מבוצעים באמצעות מכשירים שונים, לרבות מכונות הסליל לקעקועים המסורתיות או המכונה הסיבובית. לא מעט נשים אשר חשות כי הגבות שלהן דקות מדי, דלילות מדי או פשוט לא מספיק יפות, יכולות כיום לבחור בשיטת השערה לעיצוב הגבות שלהן. שיטה זאת מבטיחה מראה אחיד ואיכותי של הגבות, המבוצע בשיטת קעקוע. כמובן שחשוב מאוד לבחור באיש המקצוע הטוב ביותר בתחום שיטה זאת עבור עיצוב הגבות על מנת שהתוצאה תהיה הכי טובה שאפשר.

איפור קבוע בשיטת השערה- במה מדובר?

כל אדם שעומד בדרישות הגיל המינימליות ויש לו יכולת ריפוי תקינה מפצעים מינוריים יכול להנות כיום מיתרונות של איפור קבוע בשיטת השערה, לרבות עיצוב גבות בשיטת השערה. באמצעות מכשירים שונים מחדירים פיגמנטים לשכבה שמתחת לעור ויוצרים הדמיית שיער בנוסף לשיער הקיים, ליצירת עיצוב במראה טבעי. בחירת צבע הפיגמנט המתאים נבחרת בהתאם להעדפת הלקוח לאחר פגישה של ייעוץ ותיאום ציפיות. בתהליך מוחדר הפיגמנט על ידי מכשיר שאליו מחוברת מחט, לחלק העליון של העור. השיטה מאפשרת שליטה מדויקת בכמות הפיגמנט ובעיצוב של הגבות. שיטת עיצוב הגבות באמצעות המכשיר המדובר מאפשרת להנות ממראה גבות יציב ואחיד שבלתי אפשרי להסיר אותו עם מים, הוא איננו יורד אם האישה מזיעה והוא נשאר קבוע ומעניק לכל אישה מראה אחיד לאורך זמן.

כמה זה יעלה?

עיצוב גבות בשיטת השערה איננו עולה מחיר אחיד. מדובר על עלות המשתנה בהתאם לעובי הגבות הרצוי לאדם, בהתאם לקליניקה בה בוחרים לבצע את ההליך, בהתאם לקוסמטיקאית המבצעת את ההליך, בהתאם לתנאים שבו מבוצעים ההליך ועוד. חשוב כמובן לבחור בקליניקה מקצועית המציעה את עיצוב הגבות המושלם לכל אדם שמעוניין בכך, גם אם המחיר מעט יותר גבוה מקליניקה פחות מוכרת ופחות מקצועית ומנוסה בתחום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

ציוד תאורה מקצועי
אירועים
משה יצחקוב

מה כולל ציוד תאורה מקצועי

אם אתם רוצים לרכוש ציוד תאורה מקצועי, בין אם הצורך שלכם הוא בגלל שאתם עוסקים בהפקות ובין אם אתם יוצרי תוכן דיגיטלי כמו למשל, סרטוני

קרא עוד»