וטרינר חרום – לא להתעצל לפנות

וטרינר חרום - לא להתעצל לפנות

אם יש ברשותכם בעל חיים, ככל הנראה אתם מבינים את תחושת חוסר האונים כאשר הוא חולה או פצוע. חוסר היכולת שלכם לסייע לבעל החיים שלכם יכול להיות מאוד מתסכל, בוודאי כאשר אין וטרינר זמין בסביבה. המחשבה שמא חיית המחמד שלכם לא תקבל את הטיפול ההולם עבורה יכול להיות מאוד מתסכל. אך אסור לכם להרים ידיים, וטרינר חרום הוא איש המקצוע הרלוונטי ביותר במקרה הזה, אל תתעצלו ותספקו לחיית המחמד שלכם את הטיפול הטוב בעבורה.

מיהו וטרינר חירום ומה מייחד אותו?

וטרינר חירום הוא בעצם וטרינר רגיל, ברוב המקרים מדובר גם בוטרינר עם הסמכה דומה לוטרינר שלכם – אך יש לו יתרון אחד משמעותי, הוא בעצם וטרינר 24 שעות וזמין בכל ימות השבוע ובכל שעות היממה. כי מי יודע מתי חיית המחמד שלכם תצטרך טיפול מיידי? בסופו של יום כל דקה חשובה כאשר חיית המחמד שלכם פצועה, ואסור לכם לחכות עד אשר תמצאו וטרינר זמין בקרבת מקום. באפשרותכם לפנות אל וטרינר חירום בכל רגע נתון על מנת לספק לחיית המחמד שלכם את הטיפול ההולם ביותר.

בנוסף ברוב המקרים אצל וטרינר חירום תוכלו למצוא אפשרויות טיפול משמעותיות יותר מאשר אפשרויות הטיפול אשר זמינות אצל הוטרינר הרגיל שלכם. ברוב המקרים מגיעים אליו חיות מחמד אשר פצועות ברמה קשה יותר מאשר חיות המחמד המגיעות אל וטרינר רגיל – מהסיבה הזאת הוא חייב להיות עם היכולות הנדרשות על מנת לטפל בפציעה.

ומה לגבי העלויות?

ישנה מחשבה כי וטרינר חירום ברוב המקרים יהיה יקר יותר מאשר וטרינר רגיל, אך למען האמת זה לא בהכרח נכון. בסופו של יום אתם משלמים לוטרינר על מנת שחיית המחמד שלכם תחלים ותוכל לחזור לחיק המשפחה וזה לא באמת משנה מה העלות הכספית. בסופו של יום גם כאשר אתם פונים לרופא מומחה אתם משלמים יותר, כי על הבריאות שלכם אתם לא מוכנים להתפשר – אותו דבר כאשר אתם מחפשים וטרינר לחיית המחמד שלכם. רק אצל וטרינר חירום תוכל לתת לחיית המחמד שלכם את הטיפול הטוב ביותר מסביב לשעון.