עריכת רשימה ביבליוגרפית – איך יודעים לפי אילו חוקים ללכת?

עריכת רשימה ביבליוגרפית

כדי לשנות את אופן הצגת ההפניות והביבליוגרפיה של טקסט, אתם יכולים גם ליצור סגנון חדש לחלוטין שיענה על הצרכים שלכם. עריכת רשימה ביבליוגרפית – איך יודעים לפי אילו חוקים ללכת וכמה זה באמת עוזר..

עריכת רשימה ביבליוגרפית – איך יודעים לפי אילו חוקים ללכת?

לפני שתוכלו להוסיף ציטוט, רשימה המצוטטת בעבודה או ביבליוגרפיה, עליכם להוסיף מקור למסמך שלכם. רשימה שהובאה ביצירה היא רשימה של מקורות, המוצבים בדרך כלל בסוף מסמך אליו התייחסת (או "ציטטת") במסמך. 

רשימה שהובאה ביצירה, שונה מביבליוגרפיה, שהיא רשימת המקורות בהם התייעצתם כאשר יצרתם את המסמך. לאחר הוספת מקורות, באפשרותכם ליצור אוטומטית רשימה שהובאה ביצירה או ביבליוגרפיה המבוססת על המקור. 

יצירת מקור לביבליוגרפית

בכל פעם שאתם יוצרים מקור חדש, מידע המקור נשמר במחשב שלכם. אתם יכולים להשתמש במנהל המקורות כדי למצוא ולעשות שימוש חוזר בכל מקור שיצרתם, אפילו מקורות במסמכים אחרים.

מהם ציטוטים לביבליוגרפית?

ציטוטים הם אזכורים דואריים המוצבים בקו אחד עם הטקסט. ציטוטים שונים מהערות שוליים והערות קצה, אשר ממוקמים בתחתית העמוד או בסוף המסמך. 

ניתן להשתמש במידע המקור המאוחסן בכלי ציטוטים או במנהל המקורות ליצירת ציטוטים, רשימה המצוטטת בעבודה או ביבליוגרפיה. עם זאת, אינכם יכולים להשתמש במידע בכלי ציטוט או במנהל המקור כדי ליצור הערות שוליים או הערות קצה.

> קראו גם על כללים להגהה לשונית בקישור זה

שינוי סגנונות לביבליוגרפית

אתה יכולים לשנות את הסגנון של כל הציטוטים הכלולים ברשימה המצוטטת של מסמך או ביבליוגרפיה מבלי לערוך ידנית את סגנון הציטוטים עצמם. לדוגמה, באפשרותכם לשנות את הציטוטים מסגנון APA לסגנון MLA. בכל אופן, נסו את הדרך המועדפת והנוחה עליכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?