חטיפים לכלב יכולים להיות גם בריאים

חטיפים לכלב

רוב בעלי הכלבים בוחרים להשקיע בכלב שלהם, באמצעות רכישה של חטיפים לכלבים. היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חטיפים, אשר מגיעים בצורות שונות, בגדלים שונים וכמובן בטעמים מגוונים. ישנם אנשים שדואגים שתמיד יהיה להם בבית חטיף מפנק עבור הכלב, בעוד אחרים מעדיפים לשמור את החטיפים לאירועים מיוחדים. בכל מקרה, חשוב לבחור בחטיפים בריאים ואיכותיים יותר, על מנת לשמור על הבריאות של הכלב. הדבר נכון במיוחד, עבור כל מי שמשתמש בחטיפים באופן קבוע. למשל בתקופה שבה מנסים לאלף את הכלב וללמד אותו טריקים חדשים. במקרים כאלו, יש צורך במלאי זמין של חטיפים טעימים, כדי לעודד את הכלב ללמוד את הפעולות הרצויות.

חטיפים לכלב – כיצד לבחור נכון?

כאמור, ניתן היום למצוא לא מעט סוגים שונים של חטיפים, אשר יכולים להגיע במגוון רחב של טעמים, צבעים ומחירים. חשוב לשים לב לא רק לרמת הטעימות של החטיף, אלא גם לערכים התזונתיים שלו. אומנם נכון כי מראש החטיפים מיועדים כתוספת למזון העיקרי של הכלב, אך חשוב לזכור כי הם מוסיפים קלוריות נוספות לתזונה שלו. אומנם כאשר מדובר על כלבים צעירים ופעילים הדבר פחות עקרוני, אך אם מדובר על כלב מבוגר בעל נטייה להשמנה, חשוב להגביל את כמות החטיפים ולשים לב לערכים שלהם. החוכמה היא כמובן לרכוש אך ורק חטיפים בריאים ואיכותיים, אשר ישמרו על הבריאות של הכלב וימנעו ממנו להעלות במשקל. כמו כן, כדאי לדעת כי ישנם גם חטיפים דנטליים, אשר נועדו מראש כדי לשמור על בריאות השיניים והחניכיים של הכלב.

לסיכום, חטיפים לכלב יכולים להיות גם בריאים וגם טעימים, דבר שמבטיח לכל אחד את היכולת לפנק את הכלב שלו ללא שום רגשות אשם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מערכת ישיבה
בית וגינה
דניאל זריהן

איך מערכת ישיבה מוסיפה לעיצוב הבית?

המאמר באדיבות רהיטי בית אלי כשקונים מערכת ישיבה חדשה, צריך להבין שמדובר באלמנט מרכזי מאוד שמשפיע על עיצוב הבית. כשמבינים באילו אופנים מערכת הישיבה מוסיפה

קרא עוד»