תכשיטים מעוצבים – הטרנדים הלוהטים!

תכשיטים מעוצבים

זוהרם של תכשיטים מלווה אותנו כבר עשרות אלפי שנים, בעוד שיש עדויות ופריטים המוכיחים שכבר מימי קדם ובתקופות עתיקות יותר ענדו בני אדם תכשיטים כסמל סטטוס בוהק ויקר, ויש אפילו בעלי חיים שקושטו בתכשיטים למען פאר והדר. 

כיום, רבים בוחרים בטבעות, שרשראות, צמיד טניס, יהלומים ואבני חן אותם מעניקים לאנשים אהובים, בזמן שרכישת תכשיט יקר מסמנת אהבה וכבוד, הערכה ותחושת יוקרה. אבל איזה תכשיטים הפכו לטרנדים בשנת 2020? הנה כמה תיאורים של פריטים יפיפיים שאפשר להזמין און ליין:

עגילי מטבע עם רפליקה

עגילי זהב בצורת מטבע ורפליקה הפכו פופולאריים במיוחד בשל התחושה האותנטית שהם מספקים. כיום אפשר למצוא עגילים במגוון סגנונות עשויי זהב צהוב אשר מספקים מראה קלאסי, בעיקר לנשים. בחירת עגילי מטבע מעוצבים עם עיצוב של נשר בחזית ואישה חופשיה – מסמלים נשיות ועוצמה רכות ואיכות. בחרו עגילים עשויים זהב במשקל של 14 קראט. 

עגילים צמודי אוזן

כן, אנחנו עדיין עוסקים בעגילים. עגילים צמודי אוזן נראים נפלא כשמשלבים אותם עם ביגוד יום יומי או עם שמלת ערב עדינה. בחנויות אפשר למצוא עגילים צמודי אוזן עם אבני חן עגולות במרכז או יהלומים מסביב. בחרי עגילים לענידה ביום יום או באירוע חשוב, ותראי נוצצת ומעודכנת. 

טבעות כדורים

גם טבעות זהב מרשימות הן חלק מהמראה החיצוני המהודר כאשר יש טבעות אירוסין יפייפות שאפשר לבחור עבור אהובה או טבעות שניתן להעניק כתוספת בכול אירוע משמעותי או יום מיוחד. טבעות כדורים הן הטרנד האחרון והן מאפשרות מראה כף יד עדינה עם כדורונים מזהב שמייצרים טבעת נפלאה מעוצבת ויפיפה. הטבעות שעשויות כדורים כדורים מצורפים למקשה אחת מאפשרות מראה טבעת עשיר יוקרתי ומושלם. 

אז זה הזמן לבחור תכשיטים יפים עבור מי שאוהבים, או כפינוק עצמי לכל מאורע.

בדקו שרשרת זהב ויהלומים באתר פרנקו אורו תכשיטים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

שעונים מעוצבים 

עם כניסת הטלפונים החכמים לחיינו, רבים ויתרו על שעוני היד, אבל שעונים לבית עדיין נחשבים למוצר חובה חשוב וחיוני, המשלב גם דקורציה במיטבה. אז איזה

קרא עוד»