רהיטי נוער מעוצבים שישדרגו את החדר

רהיטי נוער מעוצבים שישדרגו את החדר

חדר הנוער שלכם אמור להיות חדר נעים, מאורגן, מאובזר וגם יפה. הבה ונראה אילו רהיטי נוער מעוצבים יוכלו לשדרג את החדר ולעשות אותו למוצלח ולמעוצב פי כמה. כי לעיתים די ברכישה של רהיט משלים כדי להוסיף נימה ייחודית לחדר ולהתקרב לשלימות.

אלו רהיטי נוער מעוצבים שמשדרגים את החדר

  • שולחן כתיבה – בכל חדר שמאכלס בתוכו נער או נערה צריך להיות שולחן כתיבה. זה צריך להיות שולחן בו מתרכזת הפעילות הלימודית של הנער.  שולחן כתיבה מעוצב משרה אווירה דומיננטית בחדר ומאפשר למידה בצורה נוחה יותר. שולחן כתיבה יכול להכיל גם אזורי אחסון במגרות, ארוניות או כוורות. 
  • מיטה מעוצבת – מי שחשב שמיטה היא פריט שימושי וחסר חן נקרא לסדר. זה כבר לגמרי לא כך כיום. ניתן לזהות בימינו גישות עיצוביות שמאפשרות לעצב חדרי ילדים באמצעות רהיטי נוער מעוצבים כמו מיטות מעוצבות. מיטה מעוצבת יכולה להשתמש באלמנטים עיצוביים שונים ולהוביל את החדר לתוצאה טובה מבחינת המראה שלה.
  • מדפי נוי – מדף נוי הוא פריט עיצובי טהור. הוא לא ממלא תפקיד אחר מלבד נוי, הוא תורם חלק גדול מאוד למראה הסופי של החדר. מדפי נוי מעוצבים כמו אלו יכילו עליהם פריטים נבחרים או אפילו צעצועים ופריטים שימושיים אחרים. אך חלקם בעיצוב החדר כה רב, כך שחייבים לבחור אותם בחכמה.
  • ספסל – ספסל הוא פריט שיכול להיות מדהים לחדר נוער. לא מדובר על פריט מיושן וחסר חן, אלא על ספסל בנימה עכשווית. הוא יכול להיות מרופד ולכלול צבעים שונים. האלמנטים שנוכחים בחדר יופיעו גם עליו והוא ישפיע ממש על האווירה ועל המראה בחדר. 

ארונות בגדים – ארון מעוצב בחדר הנוער ישדרג את המראה וימלא תפקיד חשוב בעיצוב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

שעונים מעוצבים 

עם כניסת הטלפונים החכמים לחיינו, רבים ויתרו על שעוני היד, אבל שעונים לבית עדיין נחשבים למוצר חובה חשוב וחיוני, המשלב גם דקורציה במיטבה. אז איזה

קרא עוד»