מתקני חצר שילדים הכי אוהבים!

מתקני חצר שילדים אוהבים

עונת האביב מתדפקת על דלתותינו והשמש החמימה קוראת לילדים שלכם לקום ממקום מושבם ולצאת החוצה. במרבית המקרים ההורים נגררים אחרי ילדיהם לגני שעשועים עמוסים ונאבקים בתור משתרך למגלשה. מי מבינכם שהוא בעל גינה יכול לחסוך מעצמו את כל המצב הזה. כיום ישנם הרבה חידושים בתחום של מתקני חצר על ידם ניתן ליצור סוג של מגרש משחקים ממשי בגינה שלכם.

מתקני חצר שילדים הכי אוהבים

ישנם מתקני חצר שילדים אוהבים במיוחד. הטוב ביותר מגיע בדמות של שערי כדורגל וסלי כדורסל. ניתן גם למצור בתים מוכנים לבנייה על עץ, מתקן של טיפוס, מגלשה לחצר ונדנדה. יש מתקנים שנמצא בהן תו תקן אירופאי, ישראלי או אמריקאי והם בעלי אחריות למעלה משנה. במידה ואתם מתכננים מקום של משחק עבור הילדים שלכם, עליכם לזכור שזוהי המטרה והרשו להם לשחק בו מבלי לדאוג כי יהרוס לכם את הדשא על ידי הכדור שלהם.

יש כיום מתקני חצר אשר מיועדים לגינה בכל מיני וריאציות נחמדות של שחמט, דומינו ודמקה וכיוצר בזה. ניתן אף להקים מחסן ולאפסן בו בימבה ואופניים בחצר כדי להגן עליהם, שאר מתקני החצר עשויים לעמוד במפגעי מזג האוויר.

מן ההיבט של משחק עבור הילדים שלכם, דשא סינטטי ואיכותי הוא הכי משובח. הוא עדין ונעים למגע ולעולם יישאר ירוק, צריך פחות להשקטת אותו והוא בעל אחריות של בין שמונה לבין עשר שנים וילדים מתים עליו. הוא בעל שני חסרונות – הוא בעל נטייה להתחממות יתר והוא סינתטי, מה שמטריד הרבה בני אדם. אם הנכם מעוניינים בדשא סינתטי ניתן לנטוע בו עץ שיעניק צל. משטחי הגומי הבטיחותיים עבור ילדים הם מצוינים ונעימים למגע, אבל עלותם גבוהה והנראות שלהם לא במיטבה, חרף זאת הם מהווים טרנד פופלרי ובמגמה של כניסה לגינה הפרטית. במידה ואתם מניחים מתקני חצר בגינה שלכם, ישנה משמעות שתניחו אותו על גבי משטח רך ולא על גבי ריצוף של גומי, חלוקי אבן או דשא יבצעו היטב את העבודה, ראו דוגמא.

ילדים מאוד אוהבים ארגז מחול, אבל הוא דורש הרבה אחזקה ממכם, מכיוון שהם מהווים יעד למחלה עקב כל שחיות מחמד נכנסים אליו ועושים בהם את צרכיהם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
דניאל זריהן

מאוורר תעשייתי – יתרונות וחסרונות

באזורי תעשייה שונים, התקנת מאווררים תעשייתיים איכותיים היא בלתי נמנעת עבור יזם מצליח. מאווררים ידועים כמביאים לתנאי העבודה הטובים ביותר על ידי ויסות זרימת האוויר.

קרא עוד»