המרת קלטות, למה בעצם?

המרת קלטות, למה בעצם?

לאורך השנים התפתחו טכנולוגיות שונות שנועדו לאפשר לנו להנציח קולות ומראות. בשנים האחרונות צעד התחום קדימה באופן משמעותי מאוד, והוא מציע כיום מגוון עצום של פתרונות נגישים ונוחים במיוחד. כולנו מאחסנים כמויות ענקיות של רצועות שמע ווידיאו בנגנים ובכרטיסי זיכרון זעירים שמכילים כמויות ענקיות של חומר. אבל בעבר הלא כל כך רחוק, המציאות הייתה שונה משמעותית. אז ניצבו על המדף קלטות.

קלטות שמע וקלטות וידאו

שני סוגים עיקריים של קלטות שמשו אותנו. קלטות שמע אותם הכנסנו לטייפ כדי שהסרט הדקיק יתגלגל וההקלטות ישמעו. וכן קלטות וידאו אשר הכילו לצד רצועות הקול גם רצועת צפייה. כמובן שכדי להשמיע את הקלטות היה עלינו להשתמש עם מכשיר מתאים אשר נועד עבור מטרה זו. אך כיום המכשירים הללו כמעט ונעלמו מן העולם, אין כמעט בנמצא מכשירים שקוראים קלטות. וגם אם יש לכם כן מכשיר כזה, הוא ארכאי ומיושן ולא תמיד נכון להמשיך להחזיק אותו ולהשתמש בו.

מה עושים עם כל התכנים?

אבל מנגד, אם יש ברשותכם קלטות שמע או וידאו, אתם בוודאי רוצים להציל את כל התכנים שקיימים בתוכם. בין אם אלו קלטות שרכשתם ובין אם אלו יצירות פרטיות משלכם או מזכרות משנים עברו – ניתן להציל את כל המידע ולהחזיר אותו לשימוש באמצעות המדיה העכשווית. כיצד? באמצעות המרת קלטות. מדובר על שירות מקצועי שמבצעים אותו בחברות ייעודיות. החברות הללו מאפשרות לנו להעביר את התוכן שקיים בתוך הקלטות למדיה דיגיטלית. כך אפשר להציל את התכנים ולהעביר אותם לאחסון עכשווי ומתקדם. מה שיאפשר לנו להאזין ולצפות בתכנים באמצעות המחשב או מערכת שמע עכשווית.

כמה זה עולה?

שירות המרת קלטות הוא שירות מקצועי המתבצע בחברות ייעודיות כמו Dubbing. כדי לאפשר את המרת הקלטת עושים שימוש במכשור מתקדם ומתאים אשר מאפשר לכם לקבל לידיכם את המדיה שלכם בקובץ ממוחשב ואיכותי. הפתרון הזה נגיש ונוח, והוא מאפשר לנו לשמור על התכנים הקיימים ברשותנו. כמובן שעבור המרת הקלטת נשלם מחיר מסוים, אבל התוצאה בהחלט מצדיקה את המחיר הזה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מבחר שטיחים לסלון
משפחה
דניאל זריהן

5 יתרונות בשטיחים בבית

לשטיחים בבית יש תפקידים רבים והמרכזי שבהם הוא ליצור אווירה ביתית וחמימה ותחושה נעימה ביותר, בכל מקום שבו הם ממוקמים. יתרונות של שטיחים בבית השטיחים

קרא עוד»