ניקוי חלונות – יתרונות של חלון נקי

2002599-min

החלונות משרתים אתכם מדי יום כדי להביט החוצה לעבר הנוף הנשקף מהם וגם כדי לאוור את החדרים השונים במבנה. לחלונות יש גם תפקיד הפוך בימים קרים או חמים מדי כאשר אתם מעוניינים בהפעלת קירור או חימום ונדרשים לסגור אותם. חלונות נראים גם מבחוץ ויוצרים רושם על העוברים והשבים וכן מעלים את ערך הנכס כאשר הם במצב טוב בשל טיפולי תחזוקתיים קבועים. חלונות מלוכלכים יוצרים רושם שלילי וכן חלונות שקשה להזיז אותם במסילות. חלונות שבורים הינם בבחינת פרצה קוראת לגנב. השקעה בניקוי חלונות תשתלם לכם בטווח הקצר והארוך בכל מבנה, דירה ומשרד.

 

בחירת חברה מנקה

חברה אמינה שמתמחה בתחום תוכל לשלוח לכם אנשי מקצוע בעלי ניסיון וותק. לפני בחירת החברה כדאי לקבל עליה מידע והמלצות ממכרים וחברים ולהגדיר בפני נציגיה את המשימה שלהם בדיוק מירבי וזאת כדי למנוע אי הבנות, תקלות וסכסוכים. יש כמובן הבדל עצום בין ניקוי חלונות סטנדרטיים בדירה לבין ניקוי חלונות חיצוניים במגדל המשמש למשרדים או למגורים. ניקוי חלונות בגובה דורשים טיפול מיוחד, לעתים באמצעות שימוש במנוף, ולא כל חברה ניקיון עוסקת בתחום זה. אחרי הגדרת המטרות ומסגרת הזמן המבוקשת יש לבצע השוואת מחירים בין החברות שנראות לכם אמינות ורק אז לקבל החלטה סופית.

 

מה כדאי לשאול לפני בחירת המנקה

במפגש עם נציגי חברות ניקיון המתמחים בחלונות, כדאי לקבל מידע רב ככל האפשר ולהציג שאלות מקצועיות בדבר דרכי הפעולה, כמות המנקים, לוחות הזמנים ואיכות החומרים המיועדים לשימוש. ניקיון חלונות מתבצע במבנים מסוגים שונים וגם בחלונות פנימיים וחיצוניים באותו מבנה. כל חלון נקי תורם להרגשה האישית ולערך הנכס, בין אם מדובר בחלון חיצוני ובין אם חלון פנימי של משרד כלשהו, דלת פנימית או חדר עבודה. חלונות גבוהים דורשים צוות מיומן במיוחד עם ניסיון וציוד מתאים לסנפלינג, וגם שיקולי בטיחות חייבים להיות מרכזיים בכל סוג של ניקוי חלונות ובפרט בניקוי חלונות גבוהים. הגדרה מדויקת של השטח הדורש ניקוי תמנע אי הבנה ועוגמת נפש ביום התשלום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מבחר שטיחים לסלון
משפחה
דניאל זריהן

5 יתרונות בשטיחים בבית

לשטיחים בבית יש תפקידים רבים והמרכזי שבהם הוא ליצור אווירה ביתית וחמימה ותחושה נעימה ביותר, בכל מקום שבו הם ממוקמים. יתרונות של שטיחים בבית השטיחים

קרא עוד»