פורץ רכבים בבאר שבע

פורץ רכבים בבאר שבע

פורץ רכבים הוא איש מקצוע מוסמך המורשה לעסוק בתחום הפריצה אל רכבים מסוגים שונים, ולבצע תיקונים והחלפות של מנגנוני נעילה תקולים כדי להחזיר את הרכב לשימוש בעליו. פורץ רכבים נקרא גם מנעולן, כיוון שיש לו את הידע המקצועי הנדרש בכל הנוגע לטיפול במנעולים תקולים.

לכן במקרה שמצאתם עצמכם תקועים עם הרכב באזור באר שבע והסביבה ללא יכולת פתיחה של דלת הרכב, סיבוב מפתח הרכב בסוויץ', חוסר תגובה של שלט הרכב או אזעקה של רכב שלא מפסיקה לעבוד – מומלץ להזמין בדחיפות איש מקצוע המתמחה בנושא של פריצת רכבים בבאר שבע שיאתר את הבעיה, ויתקן אותה במהירות ובמקצועיות.

החלפת מתג הנעה ברכבים

פורץ רכבים הינו בעל הידע והכלים המתאימים לתיקון של מתג התנעה (סוויץ') תקול, אם בגלל מפתח רכב שנתקע בו ואינו מאפשר הנעה או פשוט חוסר תגובה של הרכב בזמן סיבוב המפתח במתג.

תיקוני והחלפת מנעולים בדלתות הרכב

דלתות רכב שמסרבות להיפתח, וכך מונעות את האפשרות להשתמש בו ולנסוע ממקום למקום, מעידות לרוב על בעיה במנגנו הנעילה שלהן. כדי לעקוף את המנגנון התקול ולהיכנס אל הרכב, יש להיעזר בשירותיו של פורץ רכבים מקצועי ומנוסה שידע לפרוץ את דלתות הרכב במהירות וללא גרימת נזק.

לאחר הפריצה ואיתור הבעיה במנגנון, מנעולן בבאר שבע למשל, ידאג להחליף את המנעולים בדלתות כדי להבטיח הגנה מלאה עבור בעלי הרכב.

תיקון והחלפת מפתחות ושלטים רחוקים

ברוב הרכבים ניתן לפתוח את דלתות הרכב באמצעות שלט רחוק ומפתח, האחראי גם על הנעת הרכב, כך שאם המפתח או השלט אינו מגיב ומאפשר פתיחה של הדלת – רצוי לפנות אל פורץ רכבים שיאתר את הבעיה, ויתקן או יחליף את המפתח ו/או השלט הרחוק כדי להימנע ממצב של חוסר יכולת פתיחה או נעילה של הרכב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מערכת ישיבה
בית וגינה
דניאל זריהן

איך מערכת ישיבה מוסיפה לעיצוב הבית?

המאמר באדיבות רהיטי בית אלי כשקונים מערכת ישיבה חדשה, צריך להבין שמדובר באלמנט מרכזי מאוד שמשפיע על עיצוב הבית. כשמבינים באילו אופנים מערכת הישיבה מוסיפה

קרא עוד»