לכידת נחשים בחצר? קראו לאיש מקצוע! 

נחשים עלולים להופיע בחצר בית פרטי או בניין משותף ולגרום לבהלה רבה בקרב דיירי הבית או עובדי מפעל, ולכן יש צורך בתגובה מיידית שלא תסכן אף אחד מהם. הכרת סוגי נחשים תסייע לכם לדעת מיד אם מדובר במין ארסי או שאינו ארסי. את ההרחקה לא מומלץ לבצע לבד אלא להיעזר בשירותיו של לוכד מקצועי.
אז מה עושים לאחר הכשת נחש?
למעשה, לפי החוק בישראל אסור לכם לפגוע בנחש אלא לדווח ללוכד שייקח אותו מסביבתכם וישחרר אותו רחוק בטבע. הימצאות נחש עלולה להפחיד מאוד את הנוכחים באזור, בעיקר ילדים, ולכן מומלץ לפעול בהחלטיות וגם לנסו להרגיע אותם ולמנוע בריחה המונית או חלילה ניסיונות להתקרב לנחש. 

 מה יעשה הלוכד

ראשית, עליכם להיות בטוחים שאכן מדובר בלוכד מוסמך ולדרוש ממנו תעודה מטעם רשות הטבע והגנים. כמו כן חשוב שהוא יהיה זמין, 24 שעות ו-7 ימים בשבוע, במהירות ויגיע תוך פרק זמן קצר ככל  שניתן. הלוכד יידע להרחיק את הנוכחים מהמקום ולפעול במהירות. תפקידכם הוא לפנות לו את הדרך ולתת לו ללכוד את הנחש. הנחשים מחפשים אוכל ומים ואינם תוקפים בני אדם, אלא רק כאשר הם מרגישים מאוימים. הלוכד יטפל נקודתית בנחש שחדר לטריטוריה שלכם וגם יוכל להדריך אתכם כיצד לבצע פעולות מניעה, שתכליתן להפוך את החצר או הגינה למקום שירחיק נחשים, וזאת באמצעות חיסול מקורות מזון ושתייה פוטנציאליים.

הדרכה מקצועית

אפשר להזמין לוכד נחשים גם כדי לקבל הדרכה כיצד לצמצם את הסיכון הפוטנציאלי. אחת השיטות היא טיפול ופינוי גזם ועשבייה, מאחר שאלה משמשים מקומות מסתור פוטנציאליים לנחשים. פעולות חשובות אחרות הן הדברה נגד מכרסמים, וכן איטום ברזים וסילוק מים עומדים מכלי אחסון בינה.
מוזמנים לפנות אל הלוכדים כדי לקבל שירות בטוח ומקצועי!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

שעונים מעוצבים 

עם כניסת הטלפונים החכמים לחיינו, רבים ויתרו על שעוני היד, אבל שעונים לבית עדיין נחשבים למוצר חובה חשוב וחיוני, המשלב גם דקורציה במיטבה. אז איזה

קרא עוד»