היתרונות בדשא סינטטי על פני דשא רגיל

1561339 (1)-min

דשא – מה המילה הזו אומרת לכם? ירוק, טבע, ניחוח וגם אגלי טל. אם אלו הקונוטציות שלכם מה טוב. אבל אם אצלכם דשא זה מונח שמעלה גם קונוטציות שליליות כמו קמילה, בוץ, כיסוח מעיק וכדומה, כנראה שזה לא מתאים לכם. אז מה כן? אתם ככל הנראה מחפשים פתרון אחר שמצד אחד יספק לכם את היתרונות המלהיבים של הדשא הרגיל. אבל מצד שני לא יגרום לכם לטרדות ולקושי. הפתרון הוא דשא סינטטי.

 

מהו דשא סינטטי ומהם היתרונות שלו?

דשא סינטטי הינו מוצר מלאכותי שמיוצר על גבי רשת צפופה ועליו מחוברים סיבים ירוקים שמדמים את מראה הדשא. יש לדעת כי קיימים כיום סוגים שונים של דשא סינטטי, מה שמאפשר לכל אחד לבחור את הדשא האהוב עליו מבחינת המראה והן מבחינת התחזוקה והתכונות של הדשא.

 

היתרונות הבולטים של הדשא הסינטטי:

  1. ירוק עד – אם החיסרון הבולט של הדשא הטבעי הוא היותו מצהיב ומתקרח, הרי הדשא הסינטטי הינו דשא ירוק עד. הוא תמיד ישמור על עצמו ירוק וטבעי.
  2. ללא צורך בכיסוח – אין צורך לכסח את הדשא. הוא לא גדל ולכן אינו מצריך טיפול כלל. כך שהתחזוקה שלו אינו מצריכה התארגנות עם מכסח ולא דורש עבודה קבועה סביב הנושא.
  3. חוסך במים – כולנו יודעים שבישראל לא זול לגדל דשא. העלויות של המים גבוהות, והדשא צורך הרבה מאוד מים. הדשא הסינטטי חוסך במים ומאפשר לנו ליהנות ממשטחים ירוקים ללא צריכה של מים בכלל.
  4. ניתן לניקוי – משטחי הדשא הסינטטיים ניתנים לניקוי בקלות יחסית.
  5. משטח נקי – משטחי הדשא הסינטטיים הינם נקיים. הם לא כרוכים בחול ובאדמה, וגם לא ברטיבות ובמים. אז באמת שאפשר להתיישב בלי לחשוש יותר מידי.

 

מוזמנים לרכוש מאיתנו דשא סינטטי איכוחתי – https://www.knv.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

שעונים מעוצבים 

עם כניסת הטלפונים החכמים לחיינו, רבים ויתרו על שעוני היד, אבל שעונים לבית עדיין נחשבים למוצר חובה חשוב וחיוני, המשלב גם דקורציה במיטבה. אז איזה

קרא עוד»