אביזרי אפייה – המדריך לאופים שבדרך

אביזרי אפייה

אם אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בעולם האפייה כדאי מאוד שיהיו לכם כמה אביזרים בסיסיים ושימושיים, לצד אביזרים נוספים שמשרתים אתכם – גם אם הם לא נפוצים בכל מטבח. עם הזמן אתם תראו אילו אביזרים מייעלים לכם את העבודה, ועושים לכם את החיים קלים מה שנקרא, גם אם לא כולם רצים לקנות אותם.

יש שפע של חנויות אונליין שמציעות מגוון עצום של אביזרים לאפייה. לא מומלץ להסתער על כל האביזרים – בגלל שלא כל אופה צריך את כל האביזרים וגם כי לאט-לאט רוכשים מיומנויות נוספות ועם הזמן באופן טבעי אתם רוכשים עוד ועוד אביזרים אשר שימושיים לכם. אין שום טעם, וגם לעתים אין מספיק מקום אחסון, כדי לקנות המון אביזרים בבת אחת.

אז מה כן חיוני שיהיה לכם בתחילת הדרך?

תבניות אפייה

תבניות הן אביזר בסיסי וחיוני במטבח של כל אופה. יש תבניות ארוכות ויש תבניות עגולות, יש תבניות עמוקות ויש תבניות שטוחות. יש גם תבניות שקעים שמשמשות להכנת מאפינס ויש תבניות קפיציות לעוגות.

לצד תבניות האפייה רצוי שתהיינה לכם גם כמה קערות בגדלים שימושיים. הקערות משמשות לבחישה וערבוב, והם להעמדה לקירור או להתפחה. קערות בינוניות של עד 3 ליטרים וקערות קטנות של חצי ליטר או ליטר הן שימושיות. יש גם קערות גדולות יותר לש 5 ליטר אולם לא בהכרח יהיה לכם צורך בהן.

גם קרש חיתוך הוא אביזר חיוני וכוסות מדידה. כוסות מדידה עם סרגל מדידה בינלאומי הן מאוד שימושיות.

מה לא חובה בתחילת הדרך?

סביר להניח ששמעתם על משקל דיגיטלי שקיים בחנות אפייה אונליין שעוזר לשקילה מדויקת. יש משקלים ממש לא יקרים שעולים פחות ממאה שקלים.

בהצלחה!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

צילום מוצרים
Blog
משה יצחקוב

למה חשוב להשקיע בצילום מוצרים?

יניב ודורית הם זוג ממוצע הגרים באזור הצפון. השניים אוהבים לרכוש מוצרים באינטרנט, להשוות מחירים בלחיצת כפתור, למצוא מבצעים טובים ולבצע הזמנה בנינוחות מהמיטה בבית

קרא עוד»