האם לתקן שלטים של פלייסטיישן או לקנות חדשים

קונסולה

העולם הטכנולוגי הוא עולם שהולך ומתקדם הולך ומתפתח כל הזמן. אנחנו עדים לכך כי שינויים רבים וחידושים שונים יוצאים לאור שוב ושוב עד שאנחנו לא יכולים בכלל להשוות את העולם שלנו היום לעולם של אתמול או של חודש שעבר. ברור שהעולם של שנה שעברה זה כבר לגמרי משהו אחר ונדמה כי בכל שנה שחולפת אנחנו מתקדמים כמעט בעשור, במושגים שהיו בעבר. כך זה עם המשחקים הטכנולוגיים ועם האפשרויות לבלות עם מוצרי טכנולוגיה מתקדמים.

צריכים תיקון קונסולות משחקים? צרו קשר >>>

מה עושים בעת תקלה בפלייסיישן?

חשוב לדעת לפני שקונים פלייסיישן, כי מדובר במשחק ממכר, מחכים, חווייתי ואטרקטיבי במיוחד. אך המשחק גם חשוף לקלקולים שונים, לתקלות מסוגים שונים והוא דורש לא פעם תיקונים ברמה כזו או אחרת. השלט של הפלייסיישן הוא גם כן מועד לתקלות ואנחנו עדים לכך כי לא פעם אנשים פשוט רוכשים שלט חדש והם כלל לא מנסים לתקן את השלט הקול. האם הם נוהגים בחכמה?

מה עדיף? תיקון השלט של פלייסיישן או קניה מחדש?

אז כאן חשוב לדעת כי בעת תקלה בשלט של פלייסיישן, יש בהחלט מקום לבדוק ולראות האם ישנה אפשרות לתקן את השלט התקול. המומחים שלנו מסוגלים למצוא מענה ומזור גם לתקלות מורכבות וגם לבעיות שנראות לעיתים כמעט אל חזור.

ברור שהדבר תלוי במהות התקלה וההחלטה שצריכה להתקבל חייבת להתחשב בעלויות של התיקון סוני 4 כמו גם בהיקף התקלה. אך בכל מקרה ברור כי בדיקה של מצב השלט זה בהחלט דבר ששווה לעשות וגם אם זה יעלה מעט, הסיכון עדיין שווה. כי לא פעם מתברר כי התיקון הוא ממש מינורי הן מבחינת העבודה והן מבחינת העלויות וזה הרבה יותר פשוט מלקנות מוצר חדש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

שעונים מעוצבים 

עם כניסת הטלפונים החכמים לחיינו, רבים ויתרו על שעוני היד, אבל שעונים לבית עדיין נחשבים למוצר חובה חשוב וחיוני, המשלב גם דקורציה במיטבה. אז איזה

קרא עוד»