לקראת החג: מוצרים לבית במחירים משתלמים

לקראת החג: מוצרים לבית במחירים משתלמים

החג שוב הפתח מה שאומר שעוד פעם צריך להתחיל לבשל, לסדר ולארגן את הבית לאורחים או לבני המשפחה וכל זאת בכדי ליצור בבית אווירת חג עלינו לבצעה מספר פעולות בבית אשר יתנו הרגשה שאכן יום חג היום וזהו יום מיוחד במינו.

חג חייב להיות יקר?

זה שהחג בפתח אין זה אומר שאנו צריכים להוציא סכומי עתק לטובת ארגון הבית לחג, קיימים היום מגוון מוצרים לבית שישמשו אותנו במהלך החג וגם לאחר מכן וניתן לרכוש אותם במחירים משתלמים במיוחד, במאמר הבא הבאנו לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לחסוך בעת קניית המוצרים לחג כמו מוצרי אירוח וצלחות חד פעמיות.

ארבע טיפים לקניה משתלמת

  1. אריזות חיסכון – מוצרים רבים כגון מוצרי מזון, נקיון הבית, סבונים ואביזרי רחצה ועוד מגיעים באריזות של מספר פריטים בחבילה אחת והמחיר אכן משתלם יותר כאשר מגיעים מספר מוצרים יחד באותה האריזה ולכן משלתם יותר לקנות באריזות חיסכון, חפשו אותם.
  2. מבצעי החג – רשתות הקמעונאות לרוב יוצאים במבצעים חגגים לכבוד החג מבצעים משתלמים במיוחד במידה ועוברים סכום מסויים שהחברה מגדירה מראש מישתלם יותר לקנות אלכוהול או דברים יקרי ערך על מנת לעבור את הסכום המבוקש בכדי להנות מהמבצעים ולאחר מכן ההנחה תינתן עבור המוצרים הנחוצים יותר. קימיים גם מספר מותגים אשר רק על חלק מהמותגים בקטגוריה משתתפים במבצע לכו עליהם, עדיף לנסות משהו חדש במחיר משתלם יותר מאשר לקנות את המותג המוכר במחיר גבוהה יותר.
  3. רשימה- כאשר אנו מגעים לסופר עם רשימה בידינו אנחנו ניהיה ממוקדים יותר ונקנה רק את הדברים הנחוצים לבית ולא נתמהמה ונקנה מוצרים שאין אנו צריכים.
  4. סקר שוק – כדי לבדוק מי מבין כלל רשתות המזון מציעה את המחירים הזולים ביותר בממוצע ולשם יהיה כדי ללכת גם אם הדבר מצריך נסיעה עדיף לקנות שם מאשר במקום יקר יותר.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

היתר בנייה לשימוש חורג
בית וגינה
משה יצחקוב

מהו היתר בנייה לשימוש חורג?

במדינה מסודרת כל בנייה שהיא מצריכה היתר בנייה. כאשר יש כללים ופרמטרים שבהתאם להם יינתן ההיתר. יש מקרים בהם נוצר צורך לקבל היתר בנייה לשימוש

קרא עוד»