מחיר לוכד נחשים, האם יש מחירון מקובל בשוק?

מחיר לוכד נחשים

כמעט בכל תחום שירות בארץ, ולכל מוצר שתבקשו לרכוש, תהיה תווית מחיר ידועה מראש – ולא זו בלבד אלא שלרוב המחיר ימוקם היכן שהוא בטווח מקובל ומוסכם. אחרי הכל, מדינת ישראל היא מקום קטן יחסית שבו הפער בין טווחי המחירים אינו יכול להיות גדול כל כך, שכן אם תתקלו בנותן שירות המפקיע במחירים, כמעט תמיד תוכלו לקרוא לבעל מקצוע אחר בקרבת מקום שיציע מחיר נמוך יותר, וכך התחרות נשמרת לטובת הלקוח. 

זהו היתרון הגדול המצוי בכל השירותים והמוצרים בארץ – מלבד אלה המוצעים כמונופול על ידי נותן שירות אחד בלבד. למרבה המזל, בכל הנוגע לצורך הלא נעים אך הדחוף לרוב של לוכד נחשים, תשמחו לגלות כי טווח המחירים הוא אחיד בדרך כלל, ולמרות הדחיפות בזמן מומלץ מאד להכיר אותו.

מצאתי נחש – מה עכשיו?

מציאת נחש בבית או לידו היא אמנם סיטואציה מלחיצה, אך למעשה היא מפחידה רק כי היא לא מוכרת או לא צפויה. כדאי לדעת כי כמו הרבה חיות בר אחרות, נחשים לא ימהרו לתקוף בני אדם, אלא רק אם הם חשים מאוימים מהם, בעת קרבה גדולה מדי. לכן, כל עוד הנחש רגוע ואינו זז יתר על המידה, למעשה יש לכם לא מעט זמן לקרוא ללוכד – ועוד לפני כן לבדוק כמה דברים קריטיים רגע לפני שתתקשרו.

סדר הפעולות

כאמור הדבר הכי חשוב שיש לזכור הוא שלא מדובר כנראה בסכנת חיים, וכל עוד לא היתה הכשה הדורשת פינוי לבית החולים, יש לנשום עמוק, להיאזר בסבלנות ולחפש אחר לוכד נחשים, על פי הפרמטרים הבאים: ראשית, חפשו אך ורק לוכד נחשים הפועל בהיתר רשות הטבע והגנים. לוכד נחשים אחר שאינו עושה זאת מסתכן בעבירה פלילית, והוא למעשה עלול לסכן גם אתכם באם עבודתו אינה נעשית באופן מקצועי. שנית ולמרות שהמצב נראה דחוף ומיידי, חשוב מאד שתבדקו מהו מחיר לוכד נחשים על פי המקובל. במידה ומצאתם מחיר לוכד נחשים גבוה או נמוך מדי, זוהי בהחלט יכולה להיות נורת אזהרה ורמז לכך שהלוכד שלכם עובד ללא היתר. מעבר לכך וכמו בכל תחום שירות אחר, כדאי לברר את העלות המוצעת לכם בכדי לדעת שלא תשלמו ביוקר עבור מוצר שיכלתם לקבל באותה איכות ובמחיר נמוך יותר.

אולי יעניין אותך גם לוכד נחשים בראשון לציון

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מבחר שטיחים לסלון
משפחה
דניאל זריהן

5 יתרונות בשטיחים בבית

לשטיחים בבית יש תפקידים רבים והמרכזי שבהם הוא ליצור אווירה ביתית וחמימה ותחושה נעימה ביותר, בכל מקום שבו הם ממוקמים. יתרונות של שטיחים בבית השטיחים

קרא עוד»