איזה צעצועים לקנות?

1517890-min

צעצועים הם חלק בלתי נפרד הילדות של כל ילד החל מהגילאים הקטנים ביותר ועד גיל ההתבגרות. ישנם מגוון רחב של סוגי צעצועים המתאימים לכל שלב התפתחותי וכן לכל שלב קוגניטיבי בו נמצא הילד שלנו. מכיוון שהמגוון רק הופך להיות רחב יותר ויותר משנה לשנה אין ספק כי בחירת צעצועים עבור ילדינו הפכה להיות מאוד קשה ולעיתים קרובות אף מבלבלת. על מנת להקל על תהליך הבחירה נציג בפניכם כעת מספר טיפים שיעזרו לכם.

 

טיפים לבחירת צעצועים

העולם שלנו חווה התפתחות שאינה נפסקת והדבר בא לידי ביטוי ממש בכל תחום בחיינו, אפילו בתחום הצעצועים לילדים. במידה ואתם מחפשים אחר צעצוע ואינכם יודעים במה לבחור הנה מספר טיפים חשובים:

  • גיל הילד– משחקי שונים מתאימים לגילאים שונים. לרוב על גבי המשחק עצמו יופיע טווח הגילאים לו הוא מתאים. בחרו במשחק המתאים עבור גיל ילדיכם.
  • מטרת המשחקים– ישנם משחקי חשיבה אשר מטרתם לפתח את הילד מבחינה קוגניטיבית וישנם משחקים המשמשים להנאה בלבד. הגדרת המטרה לשמה אתם רוכשים את המשחק תעזור לכם בעת הבחירה.
  • טווח מחירים– כיום ניתן למצוא צעצועים בשקלים בודדים לצד צעצועים במאות שקלים. החליטו מראש מהו טווח המחירים אותו אתם מעוניינים להשקיע על מנת לבחור נכונה.

 

צעצועים מומלצים

פעמים רבות אנו מחפשים אחר משחקים אשר יספקו לילד שלנו רובד נוסף מלבד החוויה המהנה. נסו לחפש אחר משחקים אשר יקדמו אותו, יספקו לו מידע או יכולות מסוימות לצד הנאה. משחקי חשיבה הינם משחקים אשר מספקים זמן איכות כמשפחה, חוויה מהנה עבור הילד וכן פיתוח של מגוון רחב של יכולות. בחירת משחק נכונה תשאיר חותם על ילדיכם לאורך שנים רבות ותספק לו הנאה שאפשר להשיג רק על ידי משחק בצעצוע מיוחד.

 

מוזמנים להכנס לאתר שלנו – http://xigul.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

שעונים מעוצבים 

עם כניסת הטלפונים החכמים לחיינו, רבים ויתרו על שעוני היד, אבל שעונים לבית עדיין נחשבים למוצר חובה חשוב וחיוני, המשלב גם דקורציה במיטבה. אז איזה

קרא עוד»